JABLOFEST 2024

...se uskuteční v pátek 16. srpna 2024 v areálu koupaliště v Jablonném nad Orlicí. Kromě hudby, tance a setkání nabídne i doprovodný program pro děti a festivalovou kavárnu. 

Na JABLOFESTu 2024 se představí...


Jiří Drtil - acoustic

(acoustic/Olomouc)

Moderátor a písničkář Jirka Drtil z Hané který věří, že punk mrtev ještě není a akustický zdaleka ne! V roce 2014 vydal první CD Za Svým Snem, poté v roce 2015 druhé CD Zpátky Se Neohlížím s pilotním singlem Každou vteřinou. V roce 2018 vydal EP Staré Lásky obsahující songy jako jsou Staré Lásky, Jestli Se Najde, Znamení a Indiánská. Nejnovějším počinem je zatím nový singl Raketoplán z roku 2021. Na akcích klade důraz hlavně na zábavu a show!

Jiří Drtil na svém webu

Jiří Drtil na YouTube

Jiří Drtil na Facebooku


Guy G

(hip-hop rap/Česká Třebová)

Guy-G z České Třebové je fenomén, který se na scéně pohybuje přes 20 let. Má za sebou za ty roky nespočet akcí, na kterých účinkoval ať už jako DJ, nebo jako rapper a mimo to je také producentem a vlekařem. V podstatě by se dalo říci, že patří k úzké skupině unikátních, stále aktivních rapujících DJů, svou kariéru začali ještě v minulém tisíciletí. Guy-G formoval na přelomu tisíciletí východočeskou scénu, když kteří nechyběl snad na žádné tehdejší party a společně s Hašem a Šídlem tvořili kapelu Hysteria band, která mimochodem získala stříbrné umístění v rapové soutěži Utkej se v rapu.

Guy-G na Facebooku

Guy-G na YouTube


Bratrstvo kočičí pracky

(alternative-drum'n'bass / Letohrad)

Nejmenší orchestr na světě, basa a bicí, zaměřující se na specifický crazy žánr alternativního roku a panku.

Bratrstvo kočičí pracky na Facebooku

Bratrstvo kočičí pracky na Bandzone


Endorfins

Správná dávka soul-funkových evergreenů, popových hitů i moderního jazzu. 

Endorfins rozdávají svým posluchačům energii a dobrou náladu od roku 2016, kdy vstoupili na scénu se svěžím pojetím instrumentálních jazzových standardů. Dnes nabízí pestrý repertoár přejatých písní a skladeb soul-funkových legend (Tower Of Power, Earth Wind & Fire), popových stálic (Sting, Stevie Wonder, Phil Collins) i moderních jazzmanů (Chick Corea, Herbie Hancock, Gordon Goodwin).Tři vokální sólisty podporuje šlapající rytmika, vše koření pětičlenná dechová sekce. Zůstává svěží a energické provedení i výborná instrumentální sóla. Návštěva živých vystoupení se doporučuje!

Endorfins na Facebooku

Ludens

(alt-rock/Praha)

Tříčlenná rocková skupina z Prahy, zakládající si na svém typicky energetickém a syrovém zvuku je ztělesněním nejen umu, ale i vášně a emocí. Skrze muziku se snaží bojovat s osamělostí jedince a psychickými neduhy. Ať už pocházíš odkudkoliv, u nich vždy najdeš své místo. Skupina vznikla v roce 2020 v Praze.

Ludens na Facebooku

Ludens na YouTube

Ludens - další odkazy

AC Dirty

(DJ/Jablonné n. O.)

Drum and bass... 

AC Dirty na YouTube

AC Dirty na Facebooku


Vytvořte si webové stránky zdarma!